LASTA - Lietuvos artroskopijos ir sporto traumatologijos asociacijaLietuvių English
COMPLETED EVENTSUPCOMING EVENTSNEWSCONTACTS

Instrumentas menisko plyšimams susiūti

Specialus, vienkartinis instrumentas pritaikytas artroskopinėms operacijoms naudojant „all inside“ techniką. Instrumento ergonomiškoje rankenoje įtaisytas volelis skirtas siūlo atpalaidavimui ir įtempimui ir gaidukas implantų išstumimui. Implantai išstumiami pro kanuliuotą, graduotą instrumento adatą. Adata apsaugota paslankia įmova saugiam instrumento įvedimui į sąnarį. Įmovos paskirtis taip pat ir adatos pradūrimo gylio tiksliam nustatymui.

Instrumentas užtaisytas ne mažiau kaip 4-7 implantais iš PEEK medžiagos, sujungtais sustiprintos sudėties nesirezorbuojančiu siūlu (ypatingai didelio molekulinio svorio pintas siūlas iš polietileno). Vienu instrumentu turi būti galimybė susiūti ilgesnį menisko plyšimą atliekant ne mažiau kaip 3-6 vientisines siūles arba susiūti du mažesnius menisko plyšimus, atskirose vietose, atliekant ne mažiau kaip po 1-2 siūles.

 

 

2019-09-20 08:31:52

Annual Arthroscopy Conference will take place on 20th September, 2019 in Creative Incubator, Culture Factory, Klaipėda. More details can be found in the event's brochure. Detailed program can be seen by clicking this link.

2019-08-28 11:15:11
SPONSORS
osteca
2015 © “LASTA” - Lietuvos artroskopijos ir sporto traumatologijos asociacija. Visos teisės saugomos | soliution webmod: Web Design