LASTA - Lietuvos artroskopijos ir sporto traumatologijos asociacijaLietuvių English
ĮVYKĘ RENGINIAIBŪSIMI RENGINIAINAUJIENOSKONTAKTAI

2018 m. vasaros veikla, įspūdžiai po apsilankymo pasauliniuose kongresuose

Šį vasaros sezoną teko aktyviai sudalyvauti keliuose pasaulinio lygio konferencijose, kuriose buvau pakviestas kaip lektorius.

06.29-07.01 skaičiau pranešimus peties patologijos tematika IFOSMA kongrese, tai didžiausias sporto traumatologijos renginys, kuris vyko Kinijoje, Qingdao mieste. I šią konferencija buvo sukviesta daugybė lektorių iš viso pasaulio.  Dalyvavo apie 700 gydytojų.

07.27-28 buvau pakviestas į Indiją, Mumbajų, kuriame vyko penktas tarptautinis artroskopijos  kongresas, paskirtas peties sąnario patologijai. Šiame kongrese buvo skaitomi pranešimai bei auditorijai gyvai transliuojamos operacijos (dalyviai turėjo galimybę viską stebėti tiesiogiai, uždavinėti klausimus). Kongrese skaičiau penkis pranešimus, atlikau vieną operaciją. Lektoriai buvo iš viso pasaulio, pakankamai garsūs. Dalyvių buvo apie 1000. Tai bene didžiausias renginys i kurį buvau pakviestas. Buvo didelė garbė jame dalyvauti.

Pradėjus dirbti, kaip ir kasmet atvažiuoja stažuotojai iš Ukrainos, Rusijos.

 

Naujienos

2018-08-21 15:35:21

Šį vasaros sezoną teko aktyviai sudalyvauti keliuose pasaulinio lygio konferencijose, kuriose buvau pakviestas kaip lektorius. 

2018-06-27 11:39:45

Kviečiu susipažinti su 2018 m. rugsėjo 27-28 dienomis vyksiančios tarptautinės artroskopijos konferencijos programa. 

REMĖJAI
osteca
2015 © “LASTA” - Lietuvos artroskopijos ir sporto traumatologijos asociacija. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas