LASTA - Lietuvos artroskopijos ir sporto traumatologijos asociacijaLietuvių English
ĮVYKĘ RENGINIAIBŪSIMI RENGINIAINAUJIENOSKONTAKTAI

Instrumentas menisko plyšimams susiūti

Specialus, vienkartinis instrumentas pritaikytas artroskopinėms operacijoms naudojant „all inside“ techniką. Instrumento ergonomiškoje rankenoje įtaisytas volelis skirtas siūlo atpalaidavimui ir įtempimui ir gaidukas implantų išstumimui. Implantai išstumiami pro kanuliuotą, graduotą instrumento adatą. Adata apsaugota paslankia įmova saugiam instrumento įvedimui į sąnarį. Įmovos paskirtis taip pat ir adatos pradūrimo gylio tiksliam nustatymui.

Instrumentas užtaisytas ne mažiau kaip 4-7 implantais iš PEEK medžiagos, sujungtais sustiprintos sudėties nesirezorbuojančiu siūlu (ypatingai didelio molekulinio svorio pintas siūlas iš polietileno). Vienu instrumentu turi būti galimybė susiūti ilgesnį menisko plyšimą atliekant ne mažiau kaip 3-6 vientisines siūles arba susiūti du mažesnius menisko plyšimus, atskirose vietose, atliekant ne mažiau kaip po 1-2 siūles.

Naujienos

2018-08-21 15:35:21

Šį vasaros sezoną teko aktyviai sudalyvauti keliuose pasaulinio lygio konferencijose, kuriose buvau pakviestas kaip lektorius. 

2018-06-27 11:39:45

Kviečiu susipažinti su 2018 m. rugsėjo 27-28 dienomis vyksiančios tarptautinės artroskopijos konferencijos programa. 

REMĖJAI
osteca
2015 © “LASTA” - Lietuvos artroskopijos ir sporto traumatologijos asociacija. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas